ART / Oil paintings / Oil painting 8941100
nr 894 1100
OIL PAINTING (F)
Carl Johanson, 'Vägen till Emaus', signed, -64, pannå, 55x60,
Carl Johanson, 'Vägen till Emaus', signerad, -64, pannå, 55x60
2000
SEK 1500
Monday May 12 2014
at 20:25:43
12/5 20:20:43
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
Read more about 50/60-tal